وبگردی

نقش خط پارسی در طراحی گردنبند اسم

نقش خط پارسی در طراحی گردنبند اسم

گردنبند اسم، سه بعدی یا مسطح؟

گردنبند طلا از اصلی‌ترین زیورآلات مورد استفاده در تمام اعصار بوده و هست. علاوه بر گردنبند، دیگر زیورآلات ساخته شده از طلا نیز، به‌ویژه آنها که با هنر دست تهیه می‌شوند، این روزها از موارد پربازدید در بازارهای حضوری و آنلاین به‌شمار می‌آیند.

دست سازه‌های طلا: آمیزه‌ای از هنر و صنعت!

گردنبند اسم در کنار جواهرات و زیورآلات دست‌ساز در طول تاریخ و بنا بر یافته‌های باستان‌شناسی نقش مهمی در تاریخچه صنعت طلا و جواهر داشته‌اند.

عنصر طلا در میان سایر فلزات، به‌لحاظ خواص ممتاز و جلوه ظاهری بی‌نظیر موردی استثنایی است. درخشش فوق‌العاده و شکل‌پذیری بالا در مصنوعات طلا فرصتی فراهم کرده تا از آن برای تولید زیورآلات تزئینی بیشترین استفاده صورت گیرد.

اما وقتی پای هنرهای دستی و طراحی آنها به‌شکل انحصاری در میان باشد، بی‌شک سطح کار بسیار متفاوت و ممتاز خواهد بود. در مورد تولید سفارشی گردنبند طلا با نام افراد نیز چنین گزینه‌ای مطرح است.

نقش خط پارسی در طراحی گردنبند اسم

نقش خط پارسی در طراحی گردنبند طلا!

خط از مهم‌ترین عناصر هنر نقاشی است. تأثیر عمیق خط پارسی با توجه به حرکت نرم حروف و امکان اجرای متنوع آنها در سازه‌های هنری بیشتر از سایر موارد به‌چشم می‌خورد. به‌ویژه هنگامی که جایگاه کرسی بندی حروف و نقش آن در تشکیل کلمات مطرح باشد.

لازم به ذکر است کرسی‌بندی حروف تنها در دو زبان پارسی و ژاپنی وجود داشته و در سایر زبان‌ها چنین ویژگی به‌چشم نمی‌خورد.

طراح مسلط به هنر خطاطی قادر است حروف را به اشکال متنوع در هزاران طرح با استفاده از عنصر تعادلی کرسی در کنار هم نشانده و نمونه‌های بی‌نظیر و منحصربه‌فردی ایجاد کند!

استفاده از این مزیت برای هنرمندان طلاکار، به‌ویژه آنها که صنعت دست را چاشنی کار خود کرده‌اند فرصتی استثنایی در خلق آثار هنری پدید آورده است.

با گردنبند اسم طلا، نام‌ها را در یادها جاودانه کنیم …

نام هر فرد و نقش مهم آن در تصویر ذهنی از او، موضوعی ثابت شده است. گرچه زیبایی آوایی که اسامی را با آنها می‌خوانیم اهمیت زیادی دارد، اما شیوه نگارش هر اسم می‌تواند به اشکال مختلف جلوه‌های متفاوت و متنوعی ایجاد کند. این موضوع پایه و اساس ساخت گردنبند طلا و دیگر زیورآلاتی است که اسامی در آنها مورداستفاده قرار می‌گیرند.

گردنبند اسم طلا و پلاک طلا اسم، طراحی شده با یک یا چند نام پتانسیل هنری بالایی دارد. انواع دستبند طلا و گوشواره طلا نیز از دیگر صنایع دست‌ساز هنری هستند که چشم‌ها را خیره می‌کند.

عصر نو، زیورآلات مدرن!

این روزها نگاه افراد به زیورآلات دستخوش تحول اساسی شده و سلیقه عمومی بالا رفته، تا جایی که حتی طرح و مدل‌های کلاسیک و سنتی این ملزومات نیز با وجود ارزش معنوی اغلب با تغییراتی موردپسند مشتریان قرار می‌گیرند.

ظاهراً چاره‌ای جز درانداختن طرحی نو و تغییر نگاه کلاسیک نسبت به این‌گونه زیورآلات وجود ندارد!

تولید مصنوعات و زیورآلات دست‌ساز از قبیل گردنبند طلا، دستبند طلا، پلاک اسم و گوشواره طلا نیز در همین مسیر دچار تغییرات شده است. اغلب سفارش دهندگان امروزه خواهان دسترسی به تولیداتی باکیفیت برتر هستند که هم‌زمان از طراحی و ساخت متفاوت نیز بهره‌مند باشد.

از جمله این موارد طراحی اختصاصی، سه‌بعدی و غیر تخت زیورآلات است. در مورد اسامی دست‌ساز از جنس طلا نیز، ترکیب و خطاطی انحصاری برای هر مورد به خلق آثاری متمایز انجامیده است.

با گالری زرنگار و تولیدات مدرن آن آشنا شویم!

گالری طلا زرنگار به‌عنوان مجموعه‌ای پیشرو در زمینه تولید و ابداع زیورآلات، علاوه بر پذیرش سفارشات از طریق حضوری، محیطی مناسب برای مشاهده آنلاین مدل‌های متنوع و ثبت سفارشات خاص در این زمینه نیز فراهم آورده است. دسترسی به این مجموعه از طریق مراجعه به سایت زرنگار به‌آسانی امکان‌پذیر است.

در این گالری هنری می‌توانید برای هر اسم طرح‌های مختلف تا ۸ نمونه دریافت و طرح انتخابی خود را در قالب زیورآلات مختلف از میان آنها انتخاب و ثبت سفارش کنید.

تلفیق زیبای هنر خطاطی و صنعت ساخت زیورآلات دست‌ساز در تهیه گردنبند طلا موقعیتی بی‌نظیر برای تشریک مساعی هنردوستان و هنرمندان در این مجموعه فراهم آورده است.

فرصتی که در آن، دست‌سازهایی از گردنبند طلای اسم تا پلاک و سایر زیورآلات با طراحی انحصاری و ساخت سفارشی جهت مشتریان خوش‌ذوق خلق می‌شوند.

هم‌چنین امکان سه‌بعدی‌سازی انواع مصنوعات زینتی از جنس طلا و ترکیب اسامی جهت ساخت نمونه‌های منحصربه‌فرد نیز در این گالری فراهم آمده است.

فراموش نکنیم طراحی ترکیبی اسامی برای زوج‌ها، پارتنرها و مادران و فرزندان فرصت بی‌نظیری برای ابراز عشق و همدلی بین آنهاست!

نقش خط پارسی در طراحی گردنبند اسم

سخن آخر

همه کسانی که به داشتن زیورآلات خاص و متفاوت علاقه‌مند هستند به‌خوبی از ارزش صنایع هنری طلا و تولیدات خاص و ممتاز آن آگاه‌اند. تهیه این مصنوعات علاوه بر لذتی که به‌دنبال دارد نوعی سرمایه‌گذاری مادی و معنوی نیز به‌شمار می‌آید.

برش لیزری بر ظرافت این تولیدات افزوده و پرداخت نهایی آنها به دست هنرمندان این رشته نیز جلا و غنای خاصی به آنها می‌بخشد.

بسته‌بندی زیبای زیورآلات در این گالری شما را در تهیه هدایای لاکچری با استایل متفاوت یاری می‌کند. هم‌چنین شما می‌توانید از امکانات بازدید حضوری در این گالری بهره‌مند شوید.

در گالری زرنگار هم‌چنین فرصت دارید تا ضمن بازدید از تولیدات خاص این مجموعه، سفارشات خود در زمینه خرید گردنبند طلا، پلاک اسم طلا، دستبند و گوشواره طلا و سایر دست‌سازهای هنری در این زمینه را ثبت سفارش نمایید.

منبع : zar-negar.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا