اخبار داخلیالمپیکالمپیک 2020 توکیواینترنتپخش زنده

پخش زنده تکواندو ایران المپیک توکیو ۲۰۲۰ امروز ۵ مرداد ۱۴۰۰

امروز و از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران فینال تکواندو المپیک توکیو برگزار خواهد شد. برای پخش زنده تکواندو ایران المپیک توکیو ۲۰۲۰ با ما همراه باشید.

به پیشنهاد فدراسیون جهانی تکواندو و با تایید کمیته بین المللی المپیک آی او سی، برای نخستین بار و در چارچوب المپیک توکیو ۲۰۲۰، برای اولین بار در این رقابت ها، مسابقات تیمی مشترک تکواندو به صورت آزمایشی برگزار خواهد شد.

تیم های ایران و چین از طریق رقابت های جام جهانی و هنرهای رزمی سهمیه حضور در این رقابت ها را به دست آوردند و تیم های ساحل عاج، روسیه و ژاپن نیز در این رقابت ها حاضر شدند.

پخش زنده تکواندو ایران المپیک توکیو ۲۰۲۰ امروز ۵ مرداد ۱۴۰۰

بر اساس قرعه کشی که دو هفته مانده به شروع مسابقات انجام شد چین، ساحل عاج و روسیه در گروه اول و ایران و ژاپن نیز در گروه دوم قرار گرفتند. ایران و ژاپن ظهر دیروز دوشنبه ۴ مردادماه و در سومین روز این مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت تکواندوکاران کشورمان موفق شدند با نتیجه ۵۲ بر ۳۱ به برتری برسند و به فینال راه پیدا کنند. تیم ایران در دیدار فینال به مصاف چین خواهد رفت که با دو پیروزی مقابل روسیه و ساحل عاج در گروه اول موفق به حضور در دیدار پایانی شد.

پخش زنده تکواندو المپیک توکیو ۲۰۲۰ از وب سایت FSL

یکی از راه های خوب شما برای تماشای رقابت تکواندوکاران ایران المپیک توکیو ۲۰۲۰ استفاده از وب سایت FSL است. وب سایت اف اس ال در بخش پخش زنده خود تمامی رقابت های المپیک را به طور زنده پوشش می دهد. برای تماشای رقابت تکواندوکاران ایرانی و آموزش کار با این سرویس از این لینک استفاده کنید.

پخش زنده تکواندو ایران المپیک توکیو ۲۰۲۰ از اپلیکیشن rokkr

سرویس و اپلیکیشن روکر، سرویسی جامع برای استریم زنده ویدیو و فیلم و سریال است که به طور رایگان در اختیار شماست. شما از طریق اپلیکیشن روکر تمام رقابت های المپیک را به طور زنده می توانید پیگیری کنید. برای آموزش کار با این سرویس و تماشای رقابت تیم ملی تکواندو در المپیک از این لینک استفاده کنید.

پخش زنده تکواندو ایران المپیک توکیو ۲۰۲۰ از CSCPlayer

سی بی سی پلیر از مهمترین سرویس هایی است که به طور جامع رقابت های المپیک را پوش می دهد. از طریق بخش پخش زنده وب سایت سی بی اس شما می توانید رقابت های المپیک را به طور کامل پیگیری کنید. برای آموزش کار با این وب سایت و تماشای رقابت تکواندوکاران، از این لینک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

.

نظر شما در خصوص پخش زنده تکواندو ایران المپیک توکیو ۲۰۲۰ امروز ۵ مرداد چیست؟ نظرات خود را در کامنت‌ها مطرح کنید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا