عمومی

راهنمای انتخاب گوشواره بخیه‌ای متناسب با فرم صورت

طراحی‌ های متفاوت و بی‌نظیر این سبک از گوشواره توانسته سلیقه افراد مختلف را با خود هماهنگ و هم سو کند و همین امر باعث شده تا مدل گوشواره بخیه‌ ای را در گوش بانوان بیشتری ببینید.

دوات آنلاینگوشواره‌های بخیه‌ای این روزها حسابی مد هستند و طرفداران زیادی دارند اما هر کسی با توجه به فرم صورت خود باید گوشواره بخیه‌ای مناسب خودش را تهیه کند. این مطلب شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند:

 

مدل گوشواره بخیه  ای چه ویژگی ‌هایی دارد؟!

این گوشواره‌ها مدل جدیدی از نسل گوشواره هستند که با یک چیزی شبیه به ریسمان سوراخ‌ های متعدد را به هم وصل می‌کند. طول این گوشواره ‌ها بین هفت الی دوازده سانتی‌متر است. از این گوشواره ‌ها می‌توانید در مهمانی‌ ها و مجالس متفاوت استفاده کنید. این گوشواره‌ ها دارای ست نیز هستند، یعنی شما می‌توانید مدل گوشواره بخیه‌ ای را با گردنبند آن ست کنید.

 

طراحی‌ های متفاوت و بی‌نظیر این سبک از گوشواره توانسته سلیقه افراد مختلف را با خود هماهنگ و هم سو کند و همین امر باعث شده تا مدل گوشواره بخیه‌ ای را در گوش بانوان بیشتری ببینید.

 

به طور کلی ساختار مدل گوشواره بخیه‌ ای به این صورت است که یک زنجیر نازک و بلند که یک سمت آن را داخل سوراخ گوش می‌کنند و سمت دیگر آن را یک شکل مختلف دارد. اما این مدل عنوان شده، مدل کلی سبک گوشواره بخیه  ای است. در سبک جدیدتر گوشواره بخیه ‌ای گاهی ریسمانی موجود نیست و سوراخ ‌های متعدد گوشواره را یک گوشواره بزرگ می ‌پوشاند.

 

مدل گوشواره مناسب برای صورت بیضی

مناسب ‌ترین و رایج‌ ترین فرم صورت را این گروه را شامل می‌شوند. گوشواره ‌های آویز مانند گوشواره بخیه‌ ای که مناسب‌ ترین گوشواره برای این چهره است. البته که این بانوان از هر نوع گوشواره می‌توانند استفاده کنند؛ مانند گوشواره گرد، حلقه‌ ای و دکمه‌ ای.

 

مدل گوشواره بخیه ای مناسب برای صورت گرد

مدل گوشواره بخیه‌ای بیضی مناسب‌ترین مدل ‌ها برای این نوع چهره هستند. گوشواره کشیده باعث انحراف چشم مخاطب و جلب توجه به سمت گونه و خط فک می‌شود که صورت را کشیده جلوه می‌دهد. پس در نظر داشته باشید با توجه به ویژگی‌های این چهره بهتر است از گوشواره‌ های گرد، بزرگ، ضخیم و حلقه ای در هر سایزی استفاده نشود، زیرا بر گرد شدن چهره اضافه می‌ کند.

 

مدل گوشواره بخیه ای مناسب برای صورت قلبی شکل

گوشواره‌ هایی که در قسمت پایین و نرمه گوش نگین دارند و گوشواره های حلقه ای مناسب این چهره است. هرگز از گوشواره‌های میخی و یا حلقه‌ ای ریز اصلا باعث این چهره‌ها نخواهند بود. رنگ گوشواره روشن بر زیبایی این چهره خواهند افزود.

 

مدل گوشواره بخیه ای مناسب برای صورت مربع

مناسب‌ترین مدل گوشواره برای این بانوان عزیز، گوشواره حلقه‌ ای خواهد بود. در نظر داشته باشید گوشواره بلند که تا نزدیک خط فک برسد بهترین انتخاب خواهند بود، زیرا ارتفاع چهره را بیشتر می‌کند.

 

مدل گوشواره بخیه ای مناسب برای صورت مستطیل

در استفاده از گوشواره کشیده بر امتداد درازای چهره خودداری کنید. گوشواره حلقه ای یکی از بهترین انتخاب ها برای این مدل چهره است.

 

 

نکات کلی

 

*گوشواره‌ های بزرگ صورت را چاق ‌تر و گردن را کوتاه‌  تر نشان می‌دهد.

 

*مدل گوشواره های آویز مناسب گردن های بلند است و اصلاً برای گردن کوتاه مناسب نیست.

 

*مدل گوشواره ریز و دکمه‌ ای اصلا برای چهره ‌های گرد مناسب نیست.

 

*گوشواره حلقه‌ ای با سایز متوسط مناسب هر نوع مدل چهره‌  ای است.

 

*برای صورت‌ های کشیده کمتر از مدل گوشواره آویز استفاده کنید؛ زیرا کشیدگی چهره شما را بیشتر نمایش می‌دهد.

 

*مدل گوشواره آویز برای چهره گرد و گردن بلند، بهترین و مناسب‌ ترین انتخاب است.

 

 

 

منبع: کولاک


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن