عمومی

خاله شادونه راهی بیمارستان شد+آخرین عکس

خاله شادونه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد برایش دعا کنید.

ملیکا زارعی به خاله شادونه معروف است. خاله شادونه و مریلا زارعی دو خواهر مشهور سینما و تلویزیون ایران هستند. خاله شادونه اخیرا به کرونا مبتلا شده است.خاله شادونه عکس خود را در بیمارستان منتشر کرد.

ملیکا زارعی، مجری برنامه‌های کودک با انتشار پستی در صفحه مجازی از مبتلا شدن خود به کرونا خبر داد و نوشت:

«با وجود رعایت پروتکل، ناباورانه مبتلا شدم رفتم در دنیای عجیب و پر از ترس کرونااا …. آخ که نگم براتون دلتااااا هیچ وقت فکر نمی کردم اون موقع‌ها که ریاضی حل میکردم دلتا قرار چیکار کنه با من.

بله عزیزانم. منم مبتلا شدم و امروز پانزدهمین روزم رو می گذرونم نبرد صبح تا شب و شب تا صبح و لحظه‌های سختی که فقط خدا می دونه و خود کرونا دلتا و خودم و مدافعین سلامت که من اعتقاد دارم باید بگیم فرشتگان روی زمین. قادر نیستم در جملات توصیف کنم چقدر سخت بود، اما سعی میکنم با قدرت عبور کنم.

شاید در آینده نزدیک که به امید خدا از این بیماری سخت یا بهتر بگم آزمایش دشوار عبور کردم حرف‌های زیادی براتون داشته باشم.

باور کنید تا قبل از این بیماری نمی تونستم درک کنم که پزشکان و پرستاران این روزها در چه وضعیت سخت و عجیبی دارن روزها و شب‌های پر التهاب و سخت رو می گذرونن تشکر می کنم از پزشکانی که در ساعات سخت اولیه ابتلا من رو یاری کردند.»

خاله شادونه راهی بیمارستان شد+آخرین عکس

 آنچه دیگران میخوانند :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا