ابراهیم کندیرجیابراهیم کندیرجی بیوگرافیابراهیم کندیرجی فیلم ها و مجموعه های نمایشیاینستاگرام ابراهیم کندیرجیبازیگران سریال پایتخت عبدالحمیدبیوگرافی ibrahim Kendirciپیج ابراهیم کندیرجیپیج اینستاگرام ابراهیم کندیرجیتصاویر ابراهیم کندیرجیسریال های ابراهیم کندیرجیسن ابراهیم کندیرجیعکس های ابراهیم کندیرجیفیلم های ابراهیم کندیرجیهمسر ابراهیم کندیرجیهنرمندان ترک

بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب ابراهیم کندیرجی –

ابراهیم کندیرجی ( به ترکی ibrahim Kendirci) متولد ۱۸ شهریور ۱۳۶۵ در قاریان تپه؛ بازیگر خوش چهره و جوان ترک است که با نقش دنیز آکچا در سریال Kavak Yelleri به شهرت رسید و اخیرا نیز با نقش یوسف در سریال پایتخت عبدالحمید، بازی بسیار خوبی از خود ارائه داده است.

 در این مطلب قصد داریم تا بیوگرافی جالب ابراهیم کندیرجی را تقدیم حضورتان کنیم. با سایت وای آره همراه باشید:

 

خانواده و تحصیلات ابراهیم کندیرجی 

بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب ابراهیم کندیرجی -ابراهیم از پدری بنام صالح و مادری بنام حاصبه متولد شده و یک خواهر بنام زینب دارد. او فرزند کوچک خانواده ی ۷ نفره ی خود است. پدر ابراهیم، پیمانکار بوده و وقتی ابراهیم ۶ ماهه بود، خانواده او به آنتالیا مهاجرت کرده اند.  

این بازیگر جوان، دوره ی دبیرستان را در آنتالیا گذرانده است. ابراهیم در سال ۲۰۰۴ به استانبول آمد و از بین ۵۰۰ نفری که در امتحانات کنسرواتور دولتی دانشگاه استانبول شرکت کرده بودند، نفر نهم شد.

بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب ابراهیم کندیرجی - او کار خود را با بازی در فیلم تبلیغاتی Telekom آغاز کرد و در کلیپ های تبلیغاتی برند های Patos، Ülker و همینطور موزیک ویدئوی Uzaylı هانده ینر بازی کرد.  

 

حقایق جالب در مورد ابراهیم کندیرجی 

ابراهیم به آشپزی علاقمند است و دستپخت خوبی دارد. او قصد دارد در آینده به کار مدیریت یک کافه در آنتالیا بپرداد. این بازیگر توانا، بلند پرواز است و دوست ندارد یک فرد معمولی باشد.

او وقت گذراندن در خانه و همینطور تنهایی را دوست دارد و گفته است که کتاب هایش، دنیایش هستند. سریال مورد علاقه ابراهیم، Mad man است و با دیدن فیلم Godfather، تحت تاثیر قرار گرفته است.

بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب ابراهیم کندیرجی -بازیگر مورد علاقه ابراهیم، شنر شن است و دوست دارد با نجاتی ایشلر همبازی شود. او دوست دارد ۷ روز هفته کار کند و به تئاتر علاقه زیادی دارد. ابراهیم به خانواده خود وابستگی زیادی دارد و دوست دارد با آن ها وقت بگذارد. 

او خود را فرد رمانتیکی معرفی کرده و به راحتی عاشق نمی شود. این آقای بازیگر؛ در رابطه عاشقانه، به آرامش و صداقت اهمیت زیادی می دهد. او همچنین بسیار منظم است و در زمینه ی تمیزی، وسواس دارد.

ابراهیم به کائنات علاقه ی زیادی دارد و ایمان خود را قوی می داند. او به شهرت اهمیتی نمی دهد و گفته است که اخلاقش پس از به شهرت رسیدن، تغییر نکرده است. 

 

قد و وزن ابراهیم کندیرجی 

ابراهیم دارای قد ۱۷۸ سانتی متری و وزن ۷۴ کیلوگرمی است. 

 

همسر و روابط خصوصی ابراهیم کندیرجی 

بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب ابراهیم کندیرجی -ابراهیم مجرد است. او ۲.۵ سال با پلین کاراهان نامزد بود و در سال ۲۰۱۰ از او جدا شد. ابراهیم در سال ۲۰۱۱ مدتی با داملا سونمز و مدتی نیز با فردی بنام هولیا کاوان دوست شد. در حال حاضر خبری از روابط خصوصی ابراهیم کندیرجی در دست نیست.

پیج اینستاگرام ابراهیم کندیرجی

بیوگرافی خواندنی و عکس های جذاب ابراهیم کندیرجی -ابراهیم کندیرجی در اینستاگرام حضور دارد اما پست های زیادی از خود به اشتراک نگذاشته است. او در حال حاضر نزدیک به ۱۰۰ هزار دنبال کننده دارد. 

 

فیلم ها و سریال های ابراهیم کندیرجی 

۲۰۰۷- فیلم سینمایی Pars: Kiraz Operasyonu در نقش ولکان 

۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ – سریال Kavak Yelleri در نقش دنیز اکچا 

۲۰۱۲- سریال iki yaka Bir İsmail در نقش اوستون 

۲۰۱۲- سریال Yol Ayrımı در نقش سلیم 

۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴- سریال Sevdaluk در نقش اورهان اوزبالجی 

۲۰۱۳- فیلم سینمایی Arkadaşlar Arasında (بین دوستان)

۲۰۱۵- سریال Bizim Hikaye (داستان ما)

۲۰۱۵- سریال Kaçak gelinler (عروس های فراری)

۲۰۱۶- سریال Rengarenk / kaçın kurası در نقش ییئیت 

۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸- سریال Payitaht: Abdülhamid (پایتخت عبدالحمید) در نقش یوسف 

۲۰۱۸- سریال Darısı başımıza (قسمت ما هم بشه) در نقش مرتر تکینسوی 

۲۰۱۹- سریال Nöbet (شیفت) در نقش کرم گزگین 

 

موزیک ویدئو هایی که ابراهیم کندیرجی در آن ها بازی کرده است

۲۰۱۰- موزیک ویدئوی Uzaylı از آلبوم Handeyle Yaz bitmez  هانده ینر (کارگردان: کمال دوغلو)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا